Uczestnicy projektów

Lista Gminnych Samorządowych instytucji Kultury uczestniczących w projekcie
NUTS-3
Pilski
NUTS-3
Poznański
NUTS-3
Szczeciński
NUTS-3
Zielonogórski
Lista Gminnych Samorządowych Instytucji Kultury z NUTS-3 Pilskiego uczestniczących w projekcie
W NUTS-3 Pilskim nie ma już wolnych miejsc
LP Powiat Gmina Nazwa i adres GSIK
1 chodzieski Budzyń Gminny Ośrodek Kultury w Budzyniu, Władysława Łokietka 31, 64-840 Budzyń
2 chodzieski Chodzież Chodzieski Dom Kultury, Strzelecka 15, 64-800 Chodzież
3 chodzieski Chodzież Miejska Biblioteka Publiczna im. S. Michalskiego w Chodzieży, T. Kościuszki 32, 64-800 Chodzież
4 chodzieski Margonin Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Margoninie, IV Dywizji Piechoty 2, 77-420 Lipka
5 chodzieski Margonin Miejsko-Gminna Biblioteka Publicznie w Margoninie, Podgórna 5, 62-105 Łekno
6 chodzieski Szamocin Szamociński Ośrodek Kultury, ul. Staromiejska 14, 64-920 Piła
7 czarnkowsko-trzcianecki Czarnków Biblioteka Publiczna Gminy Czarnków z siedzibą w Hucie, Kościuszki 60, 64-700 Czarnków
8 czarnkowsko-trzcianecki Czarnków Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie, Radomska 20/1, 64-708 Huta
9 czarnkowsko-trzcianecki Krzyż Wielkopolski Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Krzyżu Wielkopolskim, Rynek 1, 77-430 Krajenka
10 czarnkowsko-trzcianecki Połajewo Gminny Ośrodek Kultury w Połajewie, Kościuszki 11, 62-290 Mieścisko
11 czarnkowsko-trzcianecki Trzcianka Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Trzciance im. K. Iłłakowiczówny, 19 Stycznia 29b, 64-820 Szamocin
12 czarnkowsko-trzcianecki Wieleń Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu, Dworcowa 1, 64-730 Wieleń
13 pilski Białośliwie Gminny Ośrodek Kultury w Białośliwiu, Podgórna 47, 89-340 Białośliwie
14 pilski Kaczory Gminna Biblioteka Publiczna Kaczory, Poznańska 50, 64-915 Jastrowie
15 pilski Kaczory Gminny Ośrodek Kultury w Kaczorach, Dworcowa 23, 64-810 Kaczory
16 pilski Łobżenica Gminne Centrum Kultury w Łobżenicy, Wojska Polskiego 11, 64-761 Krzyż Wielkopolski
17 pilski Piła Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile, Staromiejska 14, 64-830 Piła
18 pilski Szydłowo Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie, Obornicka 1, 64-710 Połajewo
19 pilski Ujście Wiejski Dom Kultury w Kruszewie, Zwycięstwa 51, 77-416 Tarnówka
20 pilski Wyrzysk Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wyrzysku, Kościuszki 15, 89-300 Wyrzysk
21 pilski Wysoka Ośrodek Upowszechniania Kultury w Wysokiej, Plac Powstańców Wielkopolskich 16, 89-320 Wysoka
22 wągrowiecki Mieścisko Gminna Biblioteka Publiczna im. Czesława Chruszczewskiego w Mieścisku, Adama Mickiewicza 20, 89-310 Łobżenica
23 wągrowiecki Skoki Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Skoki im. Eugeniusza Paukszty w Skokach, Leśna 35, 64-965 Okonek
24 wągrowiecki Wągrowiec Gminny Ośrodek Kultury w Łeknie, Sikorskiego 22, 64-980 Trzcianka
25 wągrowiecki Wągrowiec Miejska Biblioteka Publiczna w Wągrowcu, Średnia 18, 62-100 Wągrowiec
26 wągrowiecki Wągrowiec Miejski Dom Kultury w Wągrowcu, Kościuszki 55, 62-100 Wągrowiec
27 złotowski Jastrowie Ośrodek Kultury w Jastrowiu, Jaraczewo 2a, 64-930 Jaraczewo
28 złotowski Krajenka Krajeński Ośrodek Kultury, Dworcowa 22, 64-810 Kaczory
29 złotowski Lipka Gminny Ośrodek Kultury w Lipce, Parkowa 2, 64-850 Kruszewo
30 złotowski Okonek Okoneckie Centrum Kultury, Powstańców Wielkopolskich 15, 64-830 Margonin
31 złotowski Tarnówka Gminna Biblioteka Publiczna i Ośrodek Kultury w Tarnówce, Rogozińska 1 B, 62-085 Skoki
32 złotowski Zakrzewo Dom Polski – Centrum Idei Rodła w Zakrzewie, Ks. Dr Bolesława Domańskiego 18, 77-424 Zakrzewo
33 złotowski Złotów Biblioteka Publiczna Gminy Złotów im. ks. dra B. Domańskiego z siedzibą w Radawnicy, Al. Piasta 26, 77-400 Złotów
34 złotowski Złotów Złotowski Dom Kultury, Szkolna 2, 77-400 Złotów
Lista Gminnych Samorządowych Instytucji Kultury z NUTS-3 Poznańskiego uczestniczących w projekcie
W NUTS-3 Poznańskim nie ma już wolnych miejsc
LP Powiat Gmina Nazwa i adres GSIK
1 śremski Brodnica Biblioteka Publiczna Gminy Brodnica, Główna 61, 63112 Brodnica
2 poznański Buk Biblioteka i Kino Miasta i Gminy Buk, Pl. Stanisława Reszki 29, 64320 Buk
3 poznański Buk Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Buku, Dobieżyńska 27, 64320 Buk
4 poznański Czerwonak Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonaku, Osiedle Przylesie 7a, 62004 Czerwonak
5 średzki Dominowo Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Dominowie, Centralna 10, 63012 Dominowo
6 szamotulski Duszniki Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Dusznikach, Jana Pawła II 8, 64550 Duszniki
7 szamotulski Kaźmierz Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Kaźmierzu, Dworcowa 14, 64530 Kaźmierz
8 poznański Kleszczewo Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kleszczewie, Poznańska 2, 63005 Kleszczewo
9 poznański Komorniki Biblioteka Publiczna Gminy Komorniki, Kościelna 37, 62052 Komorniki
10 poznański Komorniki Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach, Stawna 7/11, 62052 Komorniki
11 poznański Kórnik Biblioteka Publiczna w Kórniku, Poznańska 65, 62035 Kórnik
12 poznański Kórnik Kórnicki Ośrodek Kultury w Kórniku, Prowent 6, 62035 Kórnik
13 poznański Kostrzyn Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kostrzynie, Poznańska 33, 62025 Kostrzyn
14 średzki Krzykosy Gminny Ośrodek Kultury w Krzykosach, Główna 27, 63024 Krzykosy
15 śremski Książ Wielkopolski Centrum Kultury Książ Wielkopolski, Zakrzewska 15, 63130 Książ Wielkopolski
16 poznański Luboń Biblioteka Miejska w Luboniu, Żabikowska 42, 62030 Luboń
17 poznański Luboń Ośrodek Kultury w Luboniu, Jana III Sobieskiego 97, 62030 Luboń
18 poznański Murowana Goślina Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Bonawentury Graszyńskiego w Murowanej Goślinie, Poznańska 16, 62095 Murowana Goślina
19 średzki Nowe Miasto nad Wartą Biblioteka Publiczna Gminy Nowe Miasto nad Wartą, Poznańska 8a, 63040 Nowe Miasto nad Wartą
20 średzki Nowe Miasto nad Wartą Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Mieście nad Wartą, Poznańska 8a, 63040 Nowe Miasto nad Wartą
21 obornicki Oborniki Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Antoniego Małeckiego w Obornikach, Kopernika 10, 64600 Oborniki
22 obornicki Oborniki Obornicki Ośrodek Kultury, Armii Poznań 18, 64600 Oborniki
23 szamotulski Obrzycko Miejska Biblioteka Publiczna w Obrzycku, Marcinkowskiego 10, 64520 Obrzycko
24 szamotulski Ostroróg Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ostroróg, Wroniecka 14, 64560 Ostroróg
25 szamotulski Pniewy Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Centrum Kultury Pniewy, Strzelecka 11A, 62045 Pniewy
26 poznański Pobiedziska Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Pobiedziska, Kostrzyńska 21, 62010 Pobiedziska
27 poznański Pobiedziska Pobiedziski Ośrodek Kultury, Kostrzyńska 21, 62010 Pobiedziska
28 obornicki Rogoźno Rogozińskie Centrum Kultury, Wojska Polskiego 4, 64610 Rogoźno
29 obornicki Ryczywół Gminny Ośrodek Kultury w Ryczywole, Nowa 2, 64630 Ryczywół
30 śremski Śrem Biblioteka Publiczna im. H. Święcickiego w Śremie, Grunwaldzka 10, 63100 Śrem
31 poznański Stęszew Dom Kultury w Stęszewie, Poznańska 22A, 62060 Stęszew
32 poznański Suchy Las Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las, Szkolna 16, 62002 Suchy Las
33 poznański Swarzędz Biblioteka Publiczna w Swarzędzu, os. Czwartaków 1, 62020 Swarzędz
34 poznański Swarzędz Ośrodek Kultury w Swarzędzu, Poznańska 14, 62020 Swarzędz
35 szamotulski Szamotuły Szamotulski Ośrodek Kultury, Dworcowa 43, 64500 Szamotuły
36 szamotulski Wronki Wroniecki Ośrodek Kultury, Poznańska 59, 64510 Wronki
37 średzki Zaniemyśl Gminny Ośrodek Kultury w Zaniemyślu, Sienkiewicza 3, 63020 Zaniemyśl
Lista Gminnych Samorządowych Instytucji Kultury z NUTS-3 Szczecińskiego uczestniczących w projekcie
W NUTS-3 Szczecińskim nie ma już wolnych miejsc
LP Powiat Gmina Nazwa i adres GSIK
1 goleniowski Goleniów Goleniowski Dom Kultury, Juliusza Słowackiego 1, 72-100 Goleniów
2 goleniowski Nowogard Nowogardzki Dom Kultury, Plac Wolności 7, 72-200 Nowogard
3 goleniowski Przybiernów Gminne Centrum Kultury. Biblioteka Publiczna w Przybiernowie, Kościuszki 16, 72-110 Przybiernów
4 goleniowski Goleniów Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida w Goleniowie, Konstytucji 3 Maja 26, 72-100 Goleniów
5 goleniowski Maszewo Ośrodek Kultury i Sportu w Maszewie, Szkolna 1a, 72-130 Maszewo
6 goleniowski Maszewo Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Maszewo, Szkolna 1a, 72-130 Maszewo
7 goleniowski Nowogard Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Nowogardzie, Plac Wolności 8, 72-200 Nowogard
8 goleniowski Osina Gminna Biblioteka Publiczna w Osinie, Osina 51, 72-221 Osina
9 goleniowski Stepnica Gminny Ośrodek Kultury w Stepnicy, Portowa 7, 72-112 Stepnica
10 gryficki Karnice Gminny Klub Kultury w Karnicach, Osiedlowa 18, 72-343 Karnice
11 gryficki Płoty Dom Kultury w Płotach, Tadeusza Kościuszki 7, 72-310 Płoty
12 gryficki Brojce Gminna Biblioteka Publiczna w Brojcach, Długa 43, 72-304 Brojce
13 gryfiński Mieszkowice Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mieszkowicach, Tadeusza Kościuszki 48, 74-505 Mieszkowice
14 gryfiński Moryń Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu, Szeroka 12, 74-503 Moryń
15 gryfiński Trzcińsko-Zdrój Trzcińskie Centrum Kultury, Młyńska 4, 74-510 Trzcińsko-Zdrój
16 gryfiński Banie Międzynarodowe Centrum Turystyki, Kultury i Sportu w Baniach, Skośna 7, 74-110 Banie
17 gryfiński Banie Gminna Biblioteka Publiczna w Baniach, Targowa 22, 74-110 Banie
18 gryfiński Cedynia Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu, Pl. Wolności 4, 74-520 Cedynia
19 gryfiński Chojna Centrum Kultury w Chojnie, pl. Konstytucji 3 Maja, 74-500 Chojna
20 kamieński Dziwnów Miejska Biblioteka Publiczna im. Teresy Zakrzewskiej w Dziwnowie, Władysława Reymonta 10, 72-420 Dziwnów
21 kamieński Golczewo Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie, Zwycięstwa 12, 72-410 Golczewo
22 kamieński Kamień Pomorski Kamieński Dom Kultury, Wolińska 9, 72-400 Kamień Pomorski
23 kamieński Międzyzdroje Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach, Bohaterów Warszawy 20, 72-500 Międzyzdroje
24 kamieński Międzyzdroje Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach, Cypriana Kamila Norwida 15, 72-500 Międzyzdroje
25 kamieński Wolin Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie, Zamkowa 23, 72-510 Wolin
26 policki Dobra (Szczecińska) Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej, Graniczna 31, 72-003 Dobra
27 policki Nowe Warpno Gminna Biblioteka Publiczna w Nowym Warpnie, Kościuszki 3, 72-022 Nowe Warpno
28 policki Police Miejski Ośrodek Kultury w Policach, Siedlecka 1a, 72-010 Police
29 stargardzki Dolice Gminna Biblioteka Publiczna w Dolicach, Ogrodowa 46, 73-115 Dolice
30 stargardzki Chociwel Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Chociwlu, Zwycięzców 1, 73-120 Chociwel
31 stargardzki Dolice Gminne Centrum Kultury w Dolicach, Wiejska 4, 73-115 Dolice
32 stargardzki Ińsko Ińskie Centrum Kultury, Przybrzeżna 1, 73-140 Ińsko
33 stargardzki Marianowo Biblioteka Publiczna w Marianowie, Mieszka I 1, 73-121 Marianowo
34 stargardzki Stara Dąbrowa Centrum Kultury i Rekreacji w Starej Dąbrowie, Stara Dąbrowa 30 c, 73-112 Stara Dąbrowa
35 stargardzki Stara Dąbrowa Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Dąbrowie, Stara Dąbrowa 30 c, 73-112 Stara Dąbrowa
36 stargardzki Stargard Szczeciński Stargardzkie Centrum Kultury, Marszałka Józefa Piłsudskiego 105, 73-110 Stargard Szczeciński
37 Świnoujście Świnoujście Miejski Dom Kultury w Świnoujściu, Wojska Polskiego 1/1, 72-600 Świnoujście
Lista Gminnych Samorządowych Instytucji Kultury z NUTS-3 Zielonogórskiego uczestniczących w projekcie
W NUTS-3 Zielonogórskim nie ma już wolnych miejsc
LP Powiat Gmina Nazwa i adres GSIK
1 zielonogórski Babimost Biblioteka Publiczna im. W. Sautera w Babimoście, Plac Powstańców Wielkopolskich 9, 66110 Babimost
2 zielonogórski Babimost Gminny Ośrodek Kultury w Babimoście, Gagarina 21, 66110 Babimost
3 żarski Żary Gminna Biblioteka Publiczna Gminy Żary z siedzibą w Bieniowie, Zielonogórska 14, 68204 Bieniów
4 zielonogórski Bojadła Gminny Ośrodek Kultury w Bojadłach, Boczna 1A, 66130 Bojadła
5 żarski Brody Gminna Biblioteka Publiczna w Brodach, Kilińskiego 9, 68343 Brody
6 żagański Brzeźnica Gminna Biblioteka Publiczna w Brzeźnicy, Zielonogórska 24, 68113 Brzeźnica
7 zielonogórski Czerwieńsk Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Czerwieńsku, Bolesława Chrobrego 5, 66016 Czerwieńsk
8 krośnieński Dąbie Biblioteka Publiczna w Dąbiu, Strażacka 4, 66615 Dąbie
9 żagański Żagań Gminna Biblioteka Publiczna w Dzietrzychowicach, Dzietrzychowice 51, 68111 Dzietrzychowice
10 żagański Gozdnica Dom Kultury w Gozdnicy, Ceramików 25, 68130 Gozdnica
11 krośnieński Gubin Miejska Biblioteka Publiczna w Gubinie, Westerplatte 14, 66620 Gubin
12 żagański Iłowa Biblioteka Kultury w Iłowej, Żagańska 15, 68120 Iłowa
13 żarski Jasień Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Jasieniu, Kolejowa 10, 68320 Jasień
14 zielonogórski Kargowa Gminne Centrum Kultury w Kargowej, Browarna 7, 66120 Kargowa
15 nowosolski Kolsko Gminny Dom Kultury w Kolsku, Piastowska 39, 67415 Kolsko
16 nowosolski Kożuchów Biblioteka Publiczna w Kożuchowie, Klasztorna 14, 67120 Kożuchów
17 nowosolski Kożuchów Centrum Kultury „Zamek” w Kożuchowie, Klasztorna 14, 67120 Kożuchów
18 krośnieński Krosno Odrzańskie Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Krośnie Odrzańskim, Pułaskiego 3, 66600 Krosno Odrzańskie
19 świebodziński Lubrza Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Lubrzy, Osiedle Szkolne 13, 66218 Lubrza
20 żarski Lubsko Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Lubsku im. Komisji Edukacji Narodowej, Al. Wojska Polskiego 2, 68300 Lubsko
21 żagański Małomice Biblioteka Publiczna Małomice, Piastowska 7, 67320 Małomice
22 nowosolski Nowa Sól Nowosolski Dom Kultury, Piłsudskiego 49, 67100 Nowa Sól
23 nowosolski Nowe Miasteczko Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Miasteczku, Kościuszki 2, 67124 Nowe Miasteczko
24 zielonogórski Nowogród Bobrzański Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowogrodzie Bobrzańskim, Pocztowa 7, 66010 Nowogród Bobrzański
25 nowosolski Otyń Gminna Biblioteka Publiczna w Otyniu, Bolesława Chrobrego 18, 67106 Otyń
26 nowosolski Otyń Gminny Ośrodek Kultury w Otyniu, Bolesława Chrobrego 18, 67106 Otyń
27 wschowski Sława Biblioteka Publiczna w Sławie, Głogowska 5, 67410 Sława
28 zielonogórski Sulechów Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów, Jana Pawła II-go 52, 66100 Sulechów
29 zielonogórski Świdnica Gminny Ośrodek Kultury w Świdnicy, Ogrodowa 37, 66008 Świdnica
30 świebodziński Świebodzin Biblioteka Publiczna w Świebodzinie, Bramkowa 2, 66200 Świebodzin
31 świebodziński Świebodzin Świebodziński Dom Kultury, J.Piłsudskiego 39/41, 66200 Świebodzin
32 świebodziński Szczaniec Centrum Kultury i Biblioteki  w Szczańcu, Herbowa 31, 66225 Szczaniec
33 żagański Szprotawa Szprotawski Dom Kultury, Mickiewicza 1, 67300 Szprotawa
34 zielonogórski Trzebiechów Gminna Biblioteka Publiczna w Trzebiechowie, Sulechowska 2, 66132 Trzebiechów
35 zielonogórski Trzebiechów Trzebiechowski Ośrodek Kultury im. Tadeusza Wojtera, Sulechowska 2, 66132 Trzebiechów
36 żarski Trzebiel Ośrodek Kultury i Biblioteka w Trzebielu, Żarska 52, 68212 Trzebiel
37 wschowski Wschowa Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Wschowa, Plac Farny 3, 67400 Wschowa
38 zielonogórski Zabór Gminna Biblioteka Publiczna w Zaborze, Lipowa 1, 66003 Zabór
39 żagański Żagań Miejska Biblioteka Publiczna im. Papuszy w Żaganiu, Szprotawska 4, 68100 Żagań
40 żarski Żary Miejska Biblioteka Publiczna w Żarach, Wrocławska 11, 68200 Żary
41 świebodziński Zbąszynek Zbąszynecki Ośrodek Kultury, Wojska Polskiego 18, 66210 Zbąszynek
42 Zielona Góra Zielona Góra Zielonogórski Ośrodek Kultury „Amfiteatr”, Festiwalowa 3, 65520 Zielona Góra